16 veebruar 2014

Florida trip 1


See tekst on enam-jaolt telefoniga kirjutatud, kuna siinne wifi on kohutav! Piltide ja vigadega tegelen hiljem. :D

Nüüdseks on 24-tunnine bussisõit seljataga ja oleme Floridas. Sõitsime läbi kuue osariigi: Michigan - Ohio - Indiana- Kentukcy- Tennesse - Georgia- Floriasse.  Reis algas Ypsilantist, kust väike osa võpidest peale tuli. Bussi sisse astudes olin väga shokeeritud, kui ainult asiaadid vastu vaatasid. Mitte, et mul midagi nende vastu oleks, lihtsalt ei oodanud, et neid nii palju on. Liikusin siis oma kottidega edasi, kuni jõudisn bussitaha otsa. Panin asjad tühjale pingile ning keda ma näen,  Marike (Macinaci tripist) koos kahe teise eurooplasega. Lõpuks kujuneski nii, et bussi taga istusid vähesed euoplased, kes tripile tulid. Kõigil oli täpsetl sama reaktsioon, et kuidas asiaate niii palju on?! Tõesti, 90% on asiaadid. :D
Teed olid üsna halvad, Indianas jõudis lumetorm meieni ja istusime kaks tundi ummikus. Vaesed Indiana võpid, kes meid seal kaks ja pool tundi ootasid. Nii nagu lõunaks, oli ka õhtusöögiks McDonalds. Mõni vahetusõpilane oli väga vaimustunud, kuna polnud vahetusaasta jooksul kordagi McDonaldsisse saanud. Enamasti pere tervislikutoitumise tõttu. Bussis kuulsin jälle erinevaid lugusid ja elamusi. Näiteks, elab üks tüdruk keset  põldu, naabruses on kümme maja, kool asub kaugel ning kõige tipuks puudub kodus WIFI!  Ma ei suuda ettegi kujutada, et mul ei oleks kodus wifit. Selle tõttu kannatab tema päris vanemate rahakott, kuna ta tellib ainult raamatuid lugemiseks. Raamatukogu seal põllul ju ka ei eksisteeri.
Öö bussis polnud just kõige mugavam, aga ka mitte kõige hullem. Magasin võib-olla tunnikese ja iga natukese aja tagant pidin seisma või liikuma. Jalad poleks vastasel juhul enam liikunud.. :D Kuulasin iPodi ja rääkisime teistega juttu, kellel samasugused uneprobleemid olid. Hiljemalt kella seitsmeks olid juba enamus üleval ja läksime hommikusööki sööma. Kui viimase peatuse ajal lund tuiskas ja kraadiklaas näitas -3, siis hommikul, Georgias, võis juba lühikeste varrukatega õue minna. 12 kraadi tundus väga soe. Hommikusöögi koht midagi erilist ei olnud. USA on mu natuke ära rikkunud ja ootan iga kord väga kiiret teenindust. Ei tea mis veel Eesti saama hakkab.. :D

Jätkasime teekonda, tegime peatusi ja iga kord läks aina soojemaks. Floridasse jõudes tegime pilte ja anti natuke kauem aega õues olla, enne kui hotellini sõitma hakkasime. Nii mõnus soe ilm. Poleks arvanudki, et mina suve igatsema hakkan. :D Matteo oli eriti elevil, tal on Itaalias aastaringselt soe. Talvel on 13-kraadi. Üldse oli bussiaknast huvitav jälgida, kuidas loodus järjest muutub.
Pärastlõunal jõudsime Orlandosse, igal pool olid palmid ja Disney Landi reklaamid/plakatid. Shopping Outlete võis ka iga paari kilomeetri tagant näha. Hotellis jaotati meid neljastesse tubadesse. Olen toas Saksa, Lõuna-Korea ja  Hiina tüdrukuga. Otsest programmi enam edasi ei olnud. Tormasime otsejoones basseiniäärde ja hakkasime päikest võtma. Basseini vesi oli jahe, kuid käisin ikka korra ära.

Õhtusööki sõime hotelli kõrval olevas pitsarestoranis. Uskumatu, me jalutasime sinna. Saime jälle võpidega muljeid vahetada ja ma saan iga kord kinnitust, kuidas mul host perega vedanud on. Igal ühel on mingigi probleem. Näiteks, ühe host ema ei luba tal normaalse hinnaga asju osta. Isegi kui ta oma raha eest ostab. Kuigi seda, kui tõesed need lood on, ei oska öelda. Paljudele meeldib liialdada. :D
Peale sööki tulime hotelli ja mängisime kaardimänge, kuni öörahuni. KEll 9:30 pidime tubades olema, kuna homme peame kell 7:30 bussis olema - Disney Land!

PS! Anni, ma andsin sinu tervituse Tšiilikatele edasi! Nii armsad inimesed. ;)
PS!! Ma ei tea millal ma normaalse wifi Saan, seega kui ma mōnes suhtlusvōrgustikus ei vasta, siis ma ei ignoreeri teod! Wifi Lihtsalt ei tööta. 

Meie kodu 60-tundi


Sõbrapäev


Florida (State)Leaga (Saksamaa)


mina- Anika (Saksamaa) - Lea 


Hotelli bassein

2 kommentaari:

  1. Haha, väga tore :D Aga have fun ja enjoy, siin sajab jälle lund, niiet olen kade!! :)

    VastaKustuta