24 veebruar 2014

Florida trip- last day


Florida trip ongi läbi, nii uskumatu kui see ka pole. Väga raske oli lahkuda. Lahkusime hotellist kella kaheteist ajal, buss viis meid shopping outleti, kus saime kolm tundi aega veeta. Suure pundiga on poodides käimine üpris keeruline, seega istusime üsna pea kohvikus maha. Hiljem sõime suure eine, et kõht bussis tühjaks ei läheks. Lõpetasime järjekordse toidukoomaga. 
Bussi tagumine ots oli haigeid võpe täis, kes kõik need kolm tundi bussis magasid. Tagasi teel alustasime Kariibimere piraatide maratoniga. Vaatasime kõik osad ära, vahepeal tegime Subways väikese öise õhtusöögi ning lõpetasime teised kaks osa ära.
Magada ilmselgelt ei saanud. :D Tagasi sõit läks küll tunduvalt kiiremini, juba kell 7 hommikul olime esimeses peatuses. Pidime Indianas elava rahvaga hüvasti jätma, mis muutsi õhkkonna väga kurvaks. Peale igat peatust läks külmemaks ja kurvemaks. Inimesi jäi aina vähemaks ning enamusi tõenäolisel ei näe kunagi enam. :( Aga siiski kogu trip on seda väärt ja veetsin seal kogu vahetusaasta ühed parimad päevad.  Eks tagasi oli ka tore olla, kui kõik sõbrad nii armsaid sõnumeid saadavad ning ilusaid sõnu ütlevad. Bussis avastasin, et mul sai kuues kuu siin oldud ning ainult neli on veel jäänud. See on hirmutav, kui kiiresti aeg lendab. Ma ei mäleta hetke, kui aeg oleks veninud. Tõesti ei ole. Päevad on nii tiheda ja igal nädalal on mõni üritus ootamas.  Raske uskuda, et järgmine nädal on juba märts! 

Koju jõudsin kella kahe ajal. Hostvanematega kohtumine tegi tuju heaks, viisid mu kohe Castcose tiirule. :D Rääkisid, kuidas nad ilma minuta hädas olid ja ei leidnud autot ülesse. :D Host isa kutsub mind Mr. GPSiks. Õhtul tulid host ema youth groupi noored meile, tegime väikese istumise. Kõik tõid hunniku küpsiseid kaasa, mida keegi ära ei jaksanud süüa. Väga tore oli, kuigi olen 24-tundi magamata ning aju ei tööta kõige paremini. :D 

PS! Homme saan ilmselt pildid ning lisan iga postituse alla. 


Paar huvitavat fakti ka, mis teada sain: 

- norrakad ja hiinlased panevad iga kord vetsu minnes kraani jooksma. Tugeva survega, et vetsust tulevadi hääli kosta ei oleks. 

- Norras pidi teiste ees nuuskamine ebaviisakas olema. Kui vaja on, tuleb vetsu minna. 


Ja lõpetuseks üks hea kirjeldus, mida vahetusõpilane tunneb: MatteoLaulud mis seda tripi meenutavad: 
                                         


                                         

6 kommentaari:

 1. Ma imetlen Sinu tahtekindlust blogi pidamisel. Imeline neiu!
  Ja imetlen su päris vanemaid, kes suutsid sind nii kauaks nii kaugele lubada:
  Imelist aasta jätku! Ja jaga ikka meiega oma hetki.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh selle imeilusa kommentaari eest! :’))

   Kustuta
 2. See vetsuasi on jaa Norras nii. Ma läksin ükskord koolis vetsu, kabiin oli kinni, aga vesi jooksis täiel survel. Panin kinni ja kabiinist pistis keegi röökima, et mis mul viga on... :D

  VastaKustuta