18 veebruar 2014

Florida trip 3


Tulime küll puhkusele, aga ärkame ikka samal ajal kui kooli päevadel. Täna panime äratuse 5:45ks, kugistasime paar apelsini ja kausi krõbinaid alla ning seitsmeks pidime kohvritega bussis olema. Liikusime Miamile natuke lähemale. Esimese peatuse saime kolme-nelja tunni pärast,  Everglade rahvuspargis. Õues valitses täielik kõrb, tuult ei olnud, päike paistis lagi pähe ja enamus põlesid esimese kahekümne minutiga ära. Pargi ühes osas olid puumad, krokodillid, alligaatorid, maod jne. Nägime väga noori krokodille, kes olid alles 20cm pikkused. Aastast krokodilli saime käes hoida ja pilti teha. Vaene krokodill, iga päev käivad tuhanded inimesed teda väntsutamas. Väga veider oli teda hoida, kõhualune oli pehme ja soomuseline.
Varsti kamandati meid paatidesse, kogu grupp jaotati kahe paadi vahel ära. Paadi sõit oli väga cool, meie mustanahaline giid armastas kiiresti sõitmist ning kohati võttis see kimamine lausa hinge kinni. Peatuseid tegime ka, ulpisime keset krokodillidest kubisevat järve. Tegime pite ja giid haris meid natuke krokodillde kohapealt. Peale paadisõitu oli võimalus krokodilli liha osta ja suveniiri poes raha kulutada.
Pärast lõunaks viis buss meid suurde Outlet Malli. Jagunesime gruppideks, meie ikka sama kümne liikmelise grupiga. Kellegil polnud erilist šhoppamise tuju, nii et läksime hoopis sööma. Ootasin 30-minutit ühte greppi, mis pidi äärmiselt kiire olema. Sõime kõhud täis, jaapanlane näitas, kuidas pulkadega riisiterasid üks haaval süüa.
Shoppingust midagi välja ei tulnud. Matteo vingus terve aeg, et tal on shortse vaja, poodi minnes lihtsalt seisime ja ta ei teadnud, milliseid ta tahab. Mingi ime läbi, viimasel minutil ta siiski leids sobivad. Iga nurga peal püüti meile igast kraami pähe määrida, nii kunst juukseid kui ka lendavaid mängu helikoptereid. Ainuke, kes selle õnge läks, oli (loomulikult) norrakas. :D :D Pidi terve päeva sirgendatud patsi ja ühe värvitud küünega ringi käima. 70$ kreem suudeti talle pähe määrida. :D Minu ainus ost oli Dairy Queeni jäätis ja lõunasöök. Meil tuleb veel palju võimalusi shopata, seega ei hakanud kohe raiskama. Matteo hakkas mind kätt pidi igast lollidesse proodidesse vedama ja korrutas muutkui: "Birgitti tahab sinna minna.. tal on seda ja seda vaja".  Nii see neli tund läks  ja lõpuks kaotasime kõik ära. Kusjuures kahekesi ei olnud lubatud olla. Kõndisime natuke ringi ning sulasime lõpuks möödaminevasse asiaatide punti, lootes, et nad ikka on YFU õpilased. Kogu shopping oli väga fun. Bussis kõigil jalad valutas, pooled magasid või laulsid. Meil on kombeks bussis muusika põhja panna ja kaasa laulda.
Sõitsime ühe tunnikese Miamile lähemale. Loodus läheb aina ilusamaks, tänavad on hoolitsetud ja palmid iga nurga peal. Hotell asub linnas nimega Lauderdale ja kõik on väga mõnus, ilus, soe. Hotell on tunduvalt parem, kui eelmine. Saime toad kätte ning kogunesime bussi, et Hard Rock Cafesse õhtusöögile minna. Üks hiinlane oli kadunud, saime natuke vürtsi päevale juurde. Ta istus koridori diivanil ega näinud, kui me bussi läksime (ma ei tea, kuidas see võimalik on. :D).  Hard Rock Cafes oli kasiinoga ühendatud ning igal pool lämmatav suitsuhais. See-eest söök ja melu olid seda väärt.  Magustoiduks anti kõigile kotike soojade küpsistega. Parim, mida ma oleks osanud tahta. :D Kakskümend minutit saime suveniiride ostmiseks, enne kui hotelli tagasi sõitsime. Kuna homme saame kauem magada (kella kaheksani) lasti meil kauem koos olla. Erinevalt eelmisest hotellist, on siinne bassein soojendusega! Kuni südaööni veetsime baseini ääres aega, mängisime igast mänge. Jälle üks tore päev seljataga. :(


Andke mulle andeks need piltideta postitused. Wifi on kohutavalt aeglane ja mul pole võimalik nii kaua oodata (kuni need ükskord ära laevad). Luban, et lisan pildid kohe kui kiirema wifi saan või siis pühapäeval!Vasaklt : Saksa - Eesti - Taani
vasakult: Saksa - Saksa- Norra 

uus hotell


Hard Rock Cafe

Soooomeee
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar