19 veebruar 2014

Florida trip 4


Täna veetsime terve päeva rannas. Kella kümmnest läks buss ning kui süüa tahtsid, tuli enne kümmet ära käia. Hommikusöögil istus minu ja Lea lauda kolm asiaati- Lucy Hiinast (meie toakaaslane) ning kaks Jaapanist. Rääkisime juttu ning kõik said suurepäraselt läbi. Me Leaga lõpetasime varem ning jätsime kolm asiaati omapäi ega näinud mingit probleemi. Viis minutit hiljem, tormas Lucy vihast värisedes tuppa. Nimelt, see sama tore Jaapani poiss, oli peale meie lahkumist totaalselt muutunud. Oli hakanud rääkima, kuidas ta Hiinat ja hiinlasi vihkab ning polnud isegi rääkides otsa vaadanud. Suutsime õnneks Lucy maha rahustada. Endiselt imestan, kuidas selline YFU seltskonda on sattunud..
Randa sõitsime üllatavalt pikalt. Bussis hakkas Matteo jälle oma abieluettepanekust jaurama. Kuulutas ainult, kuidas ma tema südame murdsin ja ei ütle talle "jah". Itaallased..

Rand oli nii imeilus. Päris Miami rannas veel ei olnud, kuid väga lähedal. Vesi oli helesinine ja läbipaistev, rannd paksult inimesi ja kõrtest päikesevarje täis. Sättisime ennast ühe liivalapile, mängisime mänge, ujusime. Vesi oli mõnus soe. Raske uskuda, et Michiganis on hetkel lumetorm.
Rannast lahkumise ajaks määrati 4 p.m. Selle kuue tunnisees, käisime lähedal asuvates poodides ringi, sõime ja jõime rannabaaris jääkülma smuutit jne. Host vanemad on mulle koguaeg rääkinud, et mida soojem koht, seda rohkem on ülekaalulisi ja inimesed magavad kaua ega viitsi väga end liigutada. Vastab tõele. Isegi rannapoodides müüdi "Uhke on olla ülekaaluline" kirjaga postkaarte. Hotelli hommikusöök algab alles 8:30, mis on ka üpris hilja (teiste kohtadega võrreldes).

Rannas ei saanud arugi, kuidas päike võtab. Määrisin endale iga natukese aja tagant uue kihi päikesekreemi, kuna ei tahtnud ära põleda. Kasu suurt polnud, hetkel on pooled kehaosad punaseks põlenud. Kõik eurooplased on põlenud. :D  Mul läks enamusega võrreldes isegi hästi. Hiljem anti meile põletust leevendavat geeli. Loodetavasti aitab.

Õhtusöögiks sõitsime Miamisse! Tänavatel sõidavad sportautod ja majad, tänavad on väga hooldatud. Sööma viidi meid Kuuba restorani. Tegemist oli puffeega ning söök sarnanes kohati Soome söögile. :D Väga hea oli ning sõime kõhud liiga täis. Õhtusöök lõppes väga lõbusalt. See norrakas suutis oma õpetajaliku käitumisega meid Leaga nii naerma ajada.. ma ei suuda meenutada, millal ma viimati nii kaua naersin. :D :D :D Nakatasime teisi ka ja bussis olid kõik liiga energilised. Keegi ei tahntnud kuulata, mida mikrofoni räägiti ning lõpuks jäeti kõik bussitagumine osa bussi. Lihtsam oleks öelda, kõik eurooplased + Cozmo (Jaapan). Tiirutasime selle bussiga, keegi ei saanud aru, misasja me teeme. Isegi meie korralik norrakas jäeti bussi. :D Tegime eriti aeglase tiiru ümbrer hotelli ja saime välja.. :D Aeg raisku ei läinud, kuna terveaeg suutis keegi mõne hea nalja teha. :D
Hotellis saime kella üheteistkümneni basseinis olla, kuigi enamus olid rannast nii kurnatud, et ei viitsinud toast välja tulla.  Homme sõidame Miamisse ning ehk suudan ennast kokku võtta ja midagi kiiresti blogisse kirjutada (tõsiselt tüütuks hakkab muutuma. Eriti kui kõik ümberringi magavad.. :D).


Palju sooja teile igasse maailma otsa!

14 kommentaari:

 1. Mõnus ja huvitav on lugeda. Tubli oled, et Sa suudad kirjutada.
  Oma vahetusaasta lõpus võid ju kirjutatu köita ja raamatu välja anda! :)
  Imetlen Sinu tahtejõudu ja järjekindlust.
  Pea vastu ja ära blogi kirjutamist pooleli küll jäta, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiis :)
  Ma kohe iga hommiku jooksen seda vaatama, et mis toimub....

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hahaa nii armas! Sellised kommentaarid sunnivad mind kirjutama.. :D ja eks ilmselt mu sisemine kohusetunne ei laseks mul pooleli jätta. :/ :D

   Kustuta
 2. Väga huvitav on su blogi lugeda. Oled väga tubli, et pidevalt kirjutad oma blogi, enamus VÕP'id alustavad blogmisega, kuid kahjuks jääb see pooleli. Ära jäta blogi kirjutamist pooleli, palun! :)
  Kusjuures nagu eelmine kommentaator ütles, et jookseb iga hommik su blogi lugema, siis täpselt sama on minuga. Su blogi on väga kaasahaarav, põnev, väga väga huvitav..... :)
  Ole sama tubli edasi! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Suur aitäh Sulle! Nii armas on selliseid sõnu lugeda!!! :))

   Kustuta
  2. Ma varsti panen pildid ka, siis on natuke huviavam ehk!

   Kustuta
 3. Blogiasi on hyvin kiinnostava lukea <3 :D:D:D

  VastaKustuta
 4. Vastused
  1. :D;:D:D Ma mõtlesin vähemalt viis minutit, kumb see nüüd on . :D:D

   Kustuta
 5. appii. eelviimane pilt on nii mõnus :-)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa! :’) :D . Nii tore, et Sa avaliku kasutajaga kommenteerid. :D

   Kustuta
 6. appii. eelviimane pilt on nii mõnus :-)

  VastaKustuta
 7. Mõtlesin et rand tundus kuidagi tuttav ja sain aru et ma olin ka eelmine USA reis seal, see sinine kohvik/baar/restoran seal ääres :) ise seinin ka selle sildi juures :D

  VastaKustuta