21 veebruar 2014

Florida trip 6


Uskumatu, kui raske on postitusi alustada. Ükski korralik lause ei tule pähe ja iga kord samamoodi ei tahaks ka alustada..Igatahes, äratus oli varakult, hotell tegi spetsiaalselt meie jaoks varasema hommikusöögi. Pidime Miamiga hüvasti jätma ning sõitsime tagasi Orlandosse. Bussis jõudsime kaks filmi ära vaadata: Easy A ja The Notebook.  Kaheteistkümneks jõudsime kohale ning terve päeva veetsime Sea Worldis. Aeg möödus niii kiiresti ning tõenäoliselt oli see üks lemmikpäevi tripi jooksul. Erinevalt Disney Landist, leidus Sea Worldis mõni äkilisem ja kiirem karuselle ka. Tänu kuumusele läks süda kõigil ruttu pahaks. Karuselle tegelikult ei olnudki väga palju. Rohkem keskendusti delfiinide- ja muude imetajate showdele.

Inimesi palju ei olnud, muutis päeva kohe tunduvalt nauditavamaks. Atraktsioonide järjekorras seisime maksimum 30 minutit, enamasti 10-15! :D Ühe atraktsiooni sissepääsu juurest leidsin Eesti lipu!
Park suleti kell seitse, seega polnud kauem võimalik olla. Õnneks jõudis enne lahkumist pimedaks minna.Parim aeg karusellidega sõitmiseks. Viimase sõidu ajal istusime esimeses reas ja see tunne oli imeline! :D Ülevalt avanes imeilus vaade tuledes linnale ning Sea Wordile.
Alguses mõtlesime kõik, et seitse tundi on liiga palju, kuid oleksime hea meelega veel mõne tunni seal veetnud.

Viimase kahe päeva ööbimiskoht, asub väga lähdal meie esimesele hotellile. Tuba meeldib mulle siin kõige rohkem: hele vanaaegses stiilis mööbel, suured laiad voodid ja mis kõige tähtsam, mõnus valgus! :D Sellist luksust nagu soojendusega bassein siin ei ole. Saamegi Michigani lumetormiks end ära karastada. Wifi on ka kohutav. :D
Panime asjad tubadesse ja jalutasime (!) restorani. Restoran asus umbes 500m kaugusel ning oleme endiselt üllatunud, et me bussiga ei läinud. Pidime isegi sõitutee ületama.. Sõime Kariibi restoranis, ettekandjad tõid suured taldrikud, erinevate söökidega, meile ette ning tõstsime endale mida tahtsime. Kõigile pakub palju nalja, et ma söön salatit noa ja kahvliga. Jaapanlased rääkisid, et nende jaoks on see märk rikkast inimesest. Huvitav. :D
Magustoitu see kord ei pakutud, seega otsustasime enda grupiga hotellis väikese istumise teha.Enne räägiti homsetest plaanidest,  norraka (teacher) ja YFU töötaja hakkasid iga asja üle vaidlema. Seda kõike on väga koomiline pealt vaadata. :D:D
Poole üheteistkümneni saime oma seltskonnaga aega veeta ja komme süüa. Homme ärkame jälle varakult, et rohkem ikka teha jõuaks! Viimane päev enne tagasisõitu. Parem ei mõtle sellele ning naudin seda sooja nii palju kui võimalik.
Matteo2 kommentaari:

  1. Kuidas Miamis võrreldes Eesti ja Brightoniga riiete hinnad on?

    VastaKustuta
  2. Kahjuks ma isegi ei vaadanud hindu! :( Kuid soomlane ostis hunniku asju
    ning rääkis, kui head hinnad on. Ma usun, et hinnad olid samad või odavamad. Outletides oleks kindlasti kõvasti odavam. :)

    VastaKustuta